PROJEKTO PAVADINIMAS

VERY GOOD PROJECT 32

 

PASKIRTIS

Privatus, gyvenamasis

 

VIETA

Vilnius, Lietuva

 

KVADRATŪRA

107 m2

 

METAI

2020-2022

 

FOTOGRAFIJOS

Antanas Štrimaitis

 

APRAŠYMAS

Unikalia erdvių geometrija išsiskiriančių apartamentų interjero dizaine siekėme architektūros ir interjero dermės, vertingiausius mansardinės erdvės elementus išryškinant pasitelkus detales. Buto interjerą padiktavo įdomi jo architektūra – pagrindiniu akcentu tapo erkerių ir šlaitinio stogo su stoglangiais architektūra, kurią išryškinti pasirinkta naudojant natūralios ąžuolo faneruotės skydus. Daugybė skirtingais kampais laužtų plokštumų sukuria dinamišką erdvės kompoziciją, kurioje formuojamos atskiros – privatesnės namų zonos – svetainė, valgomasis ir židinio – poilsio zona miegamajame kambaryje. Žemiausiose šlaitų vietose projektuojami korpusiniai baldai turintys išskirtinę detalę – ties sandūra su šlaitu plokštuma yra užapvalinama – ši plastiška geometrija yra atsvara vyraujančiai griežtai trikampei geometrijai, kartu atkartojama ir kituose interjero elementuose – šachtos apdailoje, arkiniuose veidrodžiuose bei baldų detalėse.
Interjere naudojamos kokybiškos natūralios medžiagos – ąžuolo masyvas ir jo faneruotė, granitas, natūralių pluoštų tekstilė, molio tinkas, subtili – balinto ąžuolo, riešutmedžio mediena; akcentinės spalvos šių namų interjere – melsva ir rusva.
Šis interjeras neperkrautas detalių ir buities, jame išryškinama tai, kas yra svarbu namų gyventojams, o visa kita – paslepiama bei integruojama uždaruose korpusiniuose balduose ar apdailoje.